Biżuteria dla panów – poznaj aktualne trendy

Mężczyźni coraz chętniej uzupełniają swoje stylizacje o dodatki. Modna biżuteria to m.in. obrączka, spinki do mankietów, bransoletka, zegarek czy złoty łańcuszek męski. Możesz wybrać w prezencie dla faceta klasyczny drobiazg albo designerski. Oto aktualne trendy. Sprawdź, co jest na topie.

Minimalizm zawsze w cenie

Wielu panów stawia na ponadczasową biżuterię, w uniwersalnym stylu i prostej formie. Biżuteria często stanowi dopełnienie stylizacji formalnej, na przykład na spotkanie biznesowe. Wielu mężczyzn chętnie nosi ją też na co dzień – ważne, by była minimalistyczna.

Wybór ozdób jest mniejszy niż dla pań, ale bez problemu można znaleźć coś dla każdego mężczyzny – jak m.in. modny sygnet, złoty łańcuszek męski, bransoletkę ze srebra lub z koralików, szwajcarski zegarek na bransolecie, silikonową opaskę czy spinki do mankietów.

Złoty łańcuszek męski

Jedną z modnych ozdób są łańcuszki dla panów. Będą one odpowiednie na każdą okazję i do każdego outfitu. Prosty model będzie współgrał też z innymi ozdobami – jak bransoletka czy spinka do krawata. Wielu panów stawia na złoto, ale świetną propozycją są też bransoletki męskie o srebrnym wykończeniu wykonane ze stali szlachetnej albo ze srebra. Srebrna biżuteria to ponadczasowy dodatek.

Do wyboru są różne rodzaje splotów łańcuszków – m.in. klasyczna pancerka, figaro, kulkowy, ankier, bismark, królewski czy kordel. Odpowiednio dobrana bransoletka może podkreślić styl i dodać stylizacji charakteru. Biżuteria nie kończy się tylko na łańcuszkach na szyję.

Spinki do mankietów lub krawata

Innym rodzajem męskiej biżuterii są spinki do krawata lub do mankietów koszuli. Mogą być srebrne, wykonane ze stali szlachetnej, platynowe albo złote. Będą niecenionym upominkiem dla każdego mężczyzny, któremu zależy na elegancji. Wyjątkowo prezentują się spinki z personalizowanym grawerem. Szeroki wybór ozdób pozwala znaleźć idealną parę dla każdego mężczyzny – o charakterze formalnym, bardziej nonszalanckim czy nawet casualowym.

Zegarek męski

Synonimem elegancji i szwajcarskiej jakości jest też męski zegarek – m.in. firmy Atlantic, Longines czy Tissot. Zegarki szwajcarskie są produkowane z precyzją i dokładnością. Są uznawane za jedne z najlepszych na rynku.

Panowie chętnie noszą dodatki, które podkreślają prestiż i dodają elegancji całemu zestawowi. Wyjątkowy zegarek na pasku skórzanym albo bransolecie z pewnością spełni swoją rolę. Możesz wybrać model o dowolnym designie – m.in. klasycznym, retro czy vintage. Zwróć uwagę na wykonanie, mechanizm, rozmiar koperty i wzornictwo.

Wpis na zlecenie W.KRUK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *