Studencki wyjazd integracyjny? Zobacz dokąd pojechać!

Studia dla wielu osób są najbardziej rozrywkowym okresem w życiu. Jest się już dorosłym, jednak nie trzeba w pełni mierzyć się z problemami dojrzałego życia. Dlatego będąc w gronie takich samych, młodych ludzi cieszą się oni nieskrępowaną rozrywką. Dodatkowo roczniki studentów dbają o to, by się dobrze zintegrować. Popularne są nie tylko imprezy plenerowe, ale również wyjazdy integracyjne, zabawy outdoorowe czy imprezy taneczne. W zależności od liczby studentów na roku imprezy mogą odbywać się wydziałami, grupami czy nawet całymi kierunkami. Zazwyczaj dla pierwszorocznych organizowany jest także wyjazd na ciekawy obóz integracyjny. Oto kilka ciekawych pomysłów gdzie można pojechać i co zrobić ze studencką grupą.

Wyjazd w góry

Jedną z popularnych destynacji na wyjazdy tego typu są góry. Jednak ze względu na położenie przeróżnych Uniwersytetów i Szkół Wyższych wybierane są różne pasma wzniesień. Popularne są zarówno Tatry, jak i Sudety czy Pieniny oraz Góry Świętokrzyskie. Górskie szlaki pozwalają na integrację połączoną z wysiłkiem fizycznym. Dodatkowo szeroka baza noclegowa, schroniska, hotele i stanice młodzieżowe pozwala na znalezienie odpowiedniego miejsca dla każdego studenta. W górach, jako miejscach nastawionych na wizyty turystów znaleźć można również wiele atrakcji. Spacer w chmurach, zjazdy na sankach słonecznych czy inne aktywności będą ciekawymi aktywnościami na spotkaniu integracyjnym. Jeśli zaś będzie się ono odbywało w okresie zimowym, można zorganizować tradycyjny góralski kulig zakończony ogniskiem, rozgrzewającymi potrawami i napitkami. Z pewnością każdy uczestnik takiego wyjazdu integracyjnego będzie zadowolony z tego typu aktywności, a wizyta w górach stanie się miłym wspomnieniem na wiele lat. Studenckie czasy i wyjazdy będą omawiane jeszcze przez wiele lat po zakończeniu studiów, dlatego warto by były świetną i owocną rozrywką dla młodych dorosłych. 

Integracja w parku linowym czy parku trampolin

Jeśli nie chce się organizować dłuższego wyjazdu integracyjnego, można postawić na studenckie całodniowe wyjście. Również miasta studenckie oferują szeroką możliwość rozrywki. Łatwo znaleźć w nich parki linowe, trampoliny do skakania, escape roomy czy miejsca na spacer w chmurach. Istotnym jest, by cała ekipa się zintegrowała oraz poznała swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu będą lepiej współpracować również w zadaniach związanych ze studiami. Dodatkowo zaś będą doskonale bawić się w swoim towarzystwie. To doskonałe rozwiązanie gdy nie ma się zbyt wielu wolnych dni, a koniecznie chce się zintegrować ze znajomymi. 

Parki rozrywki 

W Polsce parki rozrywki zaczęły w pewnym momencie wyrastać jak grzyby po deszczu. Oferują one atrakcje zarówno dla młodszych, jak i dla starszych. Z pewnością wyjazd do jednego z nich będzie bardzo owocnym i radosnym doświadczeniem. Można również zostać na noc w hotelu, który jest zintegrowany z konkretnym parkiem. Dzięki temu spędzie się kilka dni na błogiej rozrywce i integracji ze znajomymi. Z pewnością wspomnienia z takiego wydarzenia pozostaną na długo z uczestnikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *