Uwaga Wrocław – statyści poszukiwani!

Mieszkasz w Wrocławiu i marzysz o statystowaniu na planie filmów, reklam oraz teledysków? Jeśli tak, to świetnie się składa. Nasza agencja Infernal poszukuje nowych twarzy. Już wkrótce możesz do nas dołączyć. 

Co warto wiedzieć o naszej agencji?

Na początku chcielibyśmy się przedstawić. Nasza agencja Infernal działa na rynku już od dekady. Skupiamy się na budowaniu szerokiej bazy statystów, modelek, tancerzy oraz hostess, dzięki czemu klient może dobrać odpowiednie osoby do swojego projektu. W pełni opiekujemy się naszymi statystami, dbając o ich ubezpieczenie oraz przyjazd na plan. U nas masz okazję realizować ciekawe projekty i rozwijać się zawodowo, w zamian liczymy jednak na Twoje zaangażowanie oraz profesjonalizm.

Nasi statyści i modele – czym się charakteryzują?

Dużo osób uważa, że statysta czy model musi wyróżniać się urodą. To prawda, że w wielu projektach oczekuje się od nich atrakcyjnego wyglądu. Różne są jednak zlecenia. Czasami poszukiwane są osoby starsze lub statysta z charakterystycznym wyglądem. Świat filmu i reklamy jest przecież zróżnicowany. Jeśli jest coś, co Cię wyróżnia, nie myśl o tym negatywnie. To może być Twój duży atut! Bywa też, że do realizacji są potrzebne osoby, które wyglądają jak typowy Kowalski, np. do zagrania przechodnia czy statystowania na widowni. Mówiąc w skrócie: szukamy osób w różnym wieku i o różnych typach urody.

Statyści poszukiwani. Zgłoś się do nas, jeśli…

To już oficjalne: szukamy statystów! Zgłoś się do nas jeśli:

  • mieszkasz lub przebywasz na terenie Wrocławia,
  • marzysz o pracy jako statysta,
  • niestraszna jest Ci wielogodzinna praca oraz powtórki na planie,
  • umiesz pracować w różnych warunkach (także pogodowych – zdjęcia czasami odbywają się na zewnątrz),
  • masz doświadczenie w statystowaniu/pozowaniu,
  • lubisz przechodzić metamorfozy,
  • trudności traktujesz jako wyzwanie i okazję do rozwoju,
  • lubisz pracę na planie oraz jesteś zainteresowany/a tym, jak wygląda produkcja filmów i innych projektów „od kuchni”.

Pamiętaj, z nami masz okazję przeżyć niezwykłe przygody, biorąc udział w rozmaitych realizacjach. Nie bój się wykonać pierwszego kroku, jeśli marzysz o statystowaniu i zgłoś się do nas. We Wrocławiu ma miejsce wiele ciekawych projektów, kręcone są popularne seriale oraz filmy. Możesz zgłosić się do nas poprzez formularz na stronie internetowej naszej agencji. Zwróć uwagę, aby dokładnie zapoznać się z naszymi wytycznymi. Kto wie, może wkrótce spotkamy się w studio fotograficznym lub na planie? Czekamy na Twój ruch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *