Zalety paneli winylowych

Panele winylowe MODULEO

Jeśli szukasz niepowtarzalnych rozwiązań do swojego domu, to świetnie trafiłeś. Przedstawiamy Ci produkt najwyższej klasy firmy Moduleo, jakim są panele winylowe na klik. Dzięki takiemu rozwiązaniu, montaż paneli stanie się niezwykle prosty i przyjemny.

Sztywne panele winylowe LayRED EIR firmy Moduleo cechują się niepowtarzalną fakturą powierzchni.

Wybierając panele winylowe Moduleo będziesz mieć pewność, że Twoja podłoga będzie wyglądać realistycznie i unikalnie. Produkt of firmy Moduleo da Ci gwarancję, ze Twoje pomieszczenie przestanie być nudne i będzie cieszyło oko swoją oryginalnością . Dodatkowo wersja EIR posiada najgrubszą warstwę ochronną, dzięki czemu Twoje panele będą nie tylko dobrze wyglądać, lecz również zaskoczą Cię solidnością wykonania.

Dołączony zintegrowany podkład od LayRED zagwarantuje Ci szybszą i lepszą instalację.

Dodatkowo stłumi niepożądane dźwięki. Trzask ziarenek piasku, czy brudu pod panelami, zostanie całkowicie pochłonięty. Jego konstrukcja pozwoli również zniwelować nierówności podłoża, przez co montaż staje się mniej problemowy. Oczywiście należy pamiętać o tym, aby odpowiednio przygotować podłoże pod instalację paneli (równość, stabilność), aby jak najlepiej wykorzystać wygląd i funkcjonalność produktu.

Jedna deska, dwanaście warstw.

Panele winylowe firmy Moduleo zagwarantują Ci, że zakup ten nie będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Dzięki swojej niezwykłej specyfikacji trafią w gusta każdego, kto szuka połączenia fantastycznego wyglądu z jakością wykonania. 

  • matowe wykończenie sprawia, że panele wyglądają stylowo, a wpadające promienie słońca nie będą się od nich odbijać i razić oczu,
  • nie musisz się martwić wilgocią, gdyż są odporne na działanie wody,
  • subtelne, 4-stronne V-fugi na krawędziach każdej deski podkreślą ich elegancję,
  • montaż na klik wyeliminuje użycie klejów i sprawi, że instalacja będzie jeszcze prostsza,
  • panele są kompatybilne z ogrzewaniem podłogowym,
  • dzięki swojej konstrukcji dają uczucie ciepła i maksymalnej miękkości pod stopami,
  • bardzo dobre wytłumianie dźwięków przy chodzeniu,
  • odporne na plamy.

Dodatkowo panele te są najlepsze wśród paneli winylowych, pod względem zastosowania przy remoncie, dzięki dużej tolerancji na nierówności podłoża.

Marka sama w sobie.

Panele winylowe LayRed to kolekcja luksusowych i zaawansowanych technologicznie podłóg winylowych od belgijskiej firmy Moduleo, która należy do grupy IVC. Jest to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji paneli winylowych. Stawiając na tę markę masz gwarancję, iż zakupiony produkt ma idealny stosunek jakości wykonania do ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *