Pomysły na prezent gwiazdkowy dla męża

Wybór idealnego prezentu gwiazdkowego dla męża często okazuje się dość dużym wyzwaniem. Co roku o tej porze wiele kobiet szuka pomysłów, co tym razem mogłoby sprawić radość mężowi, aby jednocześnie nie powielać już raz wymyślonego prezentu.

Dziś postanowiliśmy zaprezentować kilka inspiracji, które mogą okazać się w tej kwestii pomocne.Książka interaktywna 

 

Jeśli poszukujemy pomysłu na prezent dla mężczyzny, który jest fanem gier, jednak kupowanie tych na konsolę czy klasycznych planszówek już nie wchodzi w grę, świetnym rozwiązaniem będzie zakup książki interaktywnej. Jest ona niczym innym jak grą, tyle że w formie książki. Taki prezent z pewnością zaskoczy męża i sprawi mu ogromną radość, gdyż będzie mógł oddać się swojej ulubionej rozrywce w nietypowy i oryginalny sposób. Takie książki w formie gry można kupić w sklepach internetowych oraz w stacjonarnych księgarniach, więc bez problemu znajdziemy taki egzemplarz, który trafi w gusta męża.

 

Prezent z adrenaliną

 

Choć tego rodzaju prezenty popularne sa już od wielu lat, to z pewnością uda nam się znaleźć taką atrakcję, która wprawi małżonka w zachwyt i jednocześnie pozwoli mu przeżyć niesamowitą przygodę. Do wyboru mamy bowiem całkiem sporo atrakcji, między innymi, lot balonem, paralotnią czy szybowcem, skok ze spadochronem w tandemie, jazda rajdowa lub off road, lot w tunelu aerodynamicznym czy jazda w symulatorze kosmicznym. Taką atrakcję można zarezerwować niemal w każdym większym mieście. Sama “przygoda” będzie trwała od 15 minut do 2 godzin, w zależności od tego, którą jej formę wybierzemy. Jednak w każdym przypadku zastrzyk adrenaliny gwarantowany.

 

Coś dla miłośnika gotowania

 

Jeśli małżonek chętnie spędza czas w kuchni i uwielbia przyrządzać dla rodziny czy znajomych posiłki, możemy zafundować mu specjalne warsztaty kulinarne, dzięki którym wejdzie na jeszcze wyższy poziom swoich umiejętności. Warto więc sprawdzić, jakie warsztaty organizowane są w naszej okolicy i wybrać takie, które mogą mieścić się w kręgu zainteresowań małżonka.Może to być na przykład kurs obróbki różnych rodzajów mięs, warsztaty kuchni azjatyckiej, włoskiej czy francuskiej, a nawet szkolenie z dekoracji wypieków. Dla sportowca

 

Mężczyzna, który na co dzień uprawia sport z pewnością ucieszy się z gadżetu, który będzie dla niego przydatny podczas aktywności fizycznej. Szczególnie polecany dla sportowców jest smartwatch, czyli wielofunkcyjny zegarek, który oprócz swej podstawowej funkcji, jaką jest wskazywanie czasu, może również liczyć spalone kalorie, mierzyć tętno i przebyty dystans czy nawet umożliwiać odbieranie połączeń telefonicznych.

 

Gadżet do sypialni

 

Na koniec proponujemy coś z nieco innej dziedziny, co jednak może wywołać prawdziwy zachwyt na twarzy małżonka –  gadżet erotyczny. Może to być na przykład elegancki wibrator dla par, zestaw żeli rozgrzewających lub chłodzących czy też jajeczka wibrujące, które doskonale sprawdzą się podczas masażu.

 

MAmy nadzieję, że nasze pomysły staną się inspiracja podczas poszukiwań idealnego prezentu gwiazdkowego dla małżonka.

 

Artykuł dostarczył sklep erotyczny online Mypleasure.pl

undefined

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *